Norsat International Inc.
Norsat BUC-100087 40 Ku-Band GaAs BUC
Product Code:
BUC-100087
Condition:
New
Availability:
10 - 12 Weeks
Weight:
0.00 KGS
$0.00
| ADDITIONAL INFORMATION | |
| Country Of Origin | Made in Canada |
| ECCN Number | EAR99 |
| Ex Works | Richmond, BC, Canada |
| Harmonized System Code | 8517690000 |
| Unit Package Dimensions | 457 mm x 330 mm x 330 mm |
| Unit Package Height | 330 mm |
| Unit Package Length | 457 mm |
| Unit Package Weight | 9.98 kg |
| Unit Package Width | 330 mm |
| Warranty | 1 year |
5 customers are viewing this product
Details
| ADDITIONAL INFORMATION | |
| Country Of Origin | Made in Canada |
| ECCN Number | EAR99 |
| Ex Works | Richmond, BC, Canada |
| Harmonized System Code | 8517690000 |
| Unit Package Dimensions | 457 mm x 330 mm x 330 mm |
| Unit Package Height | 330 mm |
| Unit Package Length | 457 mm |
| Unit Package Weight | 9.98 kg |
| Unit Package Width | 330 mm |
| Warranty | 1 year |